Bez bramek w meczu Wisły Płock z Arką Gdynia

asinfo
W meczu piątkowym meczu otwierającym 15. kolejkę Lotto Ekstraklasy, Wisła Płock zremisowała na własnym boisku z Arką Gdynia 0:0. Goście zachowali cztery punkty przewagi nad płocczanami.

Ciekawostka:

Oba zespoły czekają na zwycięstwo ligowe od dziewiątej kolejki.

Tak mogły paść bramki:

W 24. minucie na strzał zdecydował się Giorgi Merebaszwili, ale Konrad Jałocha - choć z problemami - zdołał wybić futbolówkę.

W 53. minucie Marcin Warcholak dośrodkował z lewej strony boiska, a strzał głową oddał Błąd, ale piłka poleciała nad bramką.

W 65. minucie Merebaszwili zagrał piętą do nadbiegającego Siergieja Kriwca, a ten uderzył bez przyjęcia, jednak piłkę zdołał wybić Krzysztof Sobieraj.

Wisła Płock - Arka Gdynia 0:0

Wisła: Seweryn Kiełpin - Patryk Stępiński, Przemysław Szymiński, Tomislav Bozić, Kamil Sylwestrzak - Dominik Furman, Piotr Wlazło - Dominik Kun (60. Arkadiusz Reca), Siergiej Kriwiec (75. Dimitar Iliew), Giorgi Merebaszwili (89. Witalij Hemeha) - Jose Kante.

Arka: Konrad Jałocha - Damian Zbozień, Dawid Sołdecki, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak - Yannick Kakoko, Dominik Hofbauer (60. Rafał Siemaszko) - Adrian Błąd (67. Rashid Yussuff), Mateusz Szwoch, Miroslav Bożok - Paweł Abbott (73. Adam Marciniak).

Żółte kartki: Stępiński (Wisła) - Sołdecki, Yussuff, Marciniak, Siemaszko, Sobieraj (Arka).

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Widzów: 3358.