Bezbramkowy remis Lille z Angers

Lena Serditova/Shutterstock
Piłkarze Lille OSC bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością w meczu 35. kolejki francuskiej ekstraklasy z Angers SCO. Dla gospodarzy środowego starcia jest to już czternasty podział punktów w bieżącym sezonie.

Najlepszą okazję na zmianę rezultatu miał w 16. minucie gracz przyjezdnych Gilles Sunu, kiedy to zdecydował się na odważny strzał zza pola karnego. Futbolówka wówczas o włos minęła bramkę golkipera LOSC, Vincenta Enyeamy.

Na tym etapie rozgrywek Les Dogues plasują się w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 54 punktów na swoim koncie na szóstym miejscu. Na chwilę obecną do strefy pucharowej podopieczni Frederica Antonettiego tracą cztery "oczka".

Natomiast Angers SCO, które po raz ostatni w lidze przegrało w połowie marca bieżącego roku, w tym momencie zajmuje ósmą lokatę. Ostatnim zespołem, który pokonał czarno-biało-żółtych było FC Nantes (0:2).