Beznadziejny mecz Manchesteru United. "Młoty" pokonały "Czerwone Diabły" [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Piłkarze Manchesteru United udowadniają swoim kibicom, że rozbicie Chelsea FC (4:0) w 1. kolejce Premier League to były miłe złego początki. Dziś, w meczu 6. kolejki, "Czerwone Diabły" przegrały z zespołem West Ham United FC 0:2 (0:1).
W pierwszej połowie ekipa gości grała bardzo słabo. Podopieczni Solskjaera zdołali oddać zaledwie jeden celny strzał na bramkę, którą pilnował Łukasz Fabiański.
To gospodarze przeważali i wyglądali znacznie lepiej. Dobra gra doprowadziła ich do stworzenia dwóch sytuacji pod bramką zespołu z Manchesteru. Najpierw, w 36. minucie, Mark Noble oddał bardzo groźny strzał, ale David de Gea zdołał odbić piłkę. Następnie, w 44. minucie, Hiszpan musiał już skapitulować. Pokonał go Andrij Jarmołenko.
Druga połowa w pewnych momentach wyglądała tak, jakby to ekipa gospodarzy przegrywała i musiała gonić wynik. Goście mieli jednak dwie okazje na bramkę wyrównującą. Doskonałą szansę zmarnował Juan Mata, który bliżej był wpadnięcia do bramki Fabiańskiego niż sama piłka. Niespełna dziesięć minut później Polak wykazał się bardzo dobrym refleksem przy strzale Scotta McTominaya.
Wraz z upływem minut można było spodziewać się groźniejszych ataków "Czerwonych Diabłów". Nic z tego - co więcej, piłkarze Manchesteru United stracili kolejną bramkę.
Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Aaron Cresswell. Był to gol na 2:0 dla WHU.
Ostatecznie Manchester United po beznadziejnej grze przegrał 0:2.