betclic

Biathlon: Nowakowska zawiesi karierę

Ostatnia aktualizacja: 05/02/16 14:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. biathlon.pl

Weronika Nowakowska w wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Polskiemu" zapowiedziała roczną przerwę w startach obejmującą przyszły sezon. Medalistka zeszłorocznych mistrzostw świata zamierza wrócić do rywalizacji w sezonie olimpijskim.

- Jestem pewnymi rzeczami zmęczona, i nie chodzi o trening sportowy, o wypoczynek dla mojego ciała, bo tu nie czuję jakiejś potrzeby. Ja muszę po prostu „odparować”. Każdy kto mnie zna, wie, że biathlon to moje życie. To mój styl życia, bycia. I myślę, że przez to zaangażowanie trochę mocniej czuję pewne rzeczy. Jestem długo w reprezentacji, nigdy nie miałam żadnej przerwy dłuższej - z powodu kontuzji, czy innych spraw. Oczywiście, nie myślę o tym, żeby się nie ruszać przez rok. Nie, chyba nawet gdybym dwie nogi złamała, to bym się ruszała. Ale muszę odpocząć od wyjazdów, zgrupowań i zatroszczyć się o siebie - powiedziała Nowakowska.

Biathlonistka z Dusznik-Zdroju zamierza jednak dokończyć obecny sezon. Przed nią starty w Canmore, Presque Isle oraz na mistrzostwach świata w Oslo.

Źródło: Dziennik Polski
Dodaj komentarz
Senior
Saruto
Zarejestrowany od: 501 dni
Ilość komentarzy: 800
Oceny: +4426
Kibicuje:
Leicester City FC AC Milan Foggia Lewes
05.02.2016 / 15:37:37
Patrząc na ostatnie występy to nie ma się co dziwić. Od pewnego czasu miała problemy ze strzelaniem.