betclic

Biegler: Polska to świetna drużyna, która potrafi wygrywać z każdym

Ostatnia aktualizacja: 29/01/16 18:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Polacy pokonując Szwecję 26:24, zajęli ostatecznie siódme miejsce na Mistrzostwach Europy. Ustępujący selekcjoner naszej kadry, Michael Biegler, stwierdził, że Polska ma naprawdę dobry zespół, który czeka świetna przyszłość.

Dzień po wysokiej porażce z Chorwacją 24:37, niemiecki szkoleniowiec podał się do dymisji. Jego podopieczni przegrywając z Chorwatami nie awansowali do półfinałów Mistrzostw Europy, których Polska jest gospodarzem. Było to z pewnością duże rozczarowanie. Dzisiaj, po spotkaniu ze Szwedami, Michael Biegler, podsumował kończący się turniej i ocenił przyszłość naszej kadry.

- Mam nadzieję, że te trzy i pół roku pracy nie pójdzie na marne. To jest świetna drużyna, która potrafi wygrywać z każdym. Trzeba pamiętać, że podczas tych mistrzostw odnieśliśmy pięć zwycięstw, a ponieśliśmy tylko dwie porażki. Dlaczego tego zespołu nie miałaby czekać świetlana przyszłość? Nie widzę problemów, aby w przyszłych latach zbudować mocną szesnastkę, siedemnastkę zawodników - powiedział Niemiec cytowany przez serwis eurosport.onet.pl.
Źródło: eurosport.onet.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!