betclic

Biegler: Są rzeczy, które możemy robić lepiej

Ostatnia aktualizacja: 20/01/16 16:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych w fantastycznym stylu pokonała wczoraj Francję 31:25. Selekcjoner naszej kadry, Michael Biegler, uważa jednak, że w grze zespołu można jeszcze trochę poprawić.

Polacy z pierwszego miejsca i kompletem punktów awansowali do dalszej fazy turnieju. Tymczasem niemiecki szkoleniowiec przestrzega, że w drugiej rundzie nasz zespół czekają równie trudne spotkania i zaznacza, że w pewnych aspektach gry jego podopieczni muszą się jeszcze poprawić.

Musimy znaleźć swoje rozwiązania. Wiemy, że stoi za nami fantastyczna publika, ale są pewne rzeczy, nawet patrząc na mecz Francją, które możemy robić lepiej. Bardzo wiele elementów funkcjonuje dobrze, ale sami na to zapracowaliśmy - stwierdził cytowany przez serwis eurosport.onet.pl.

Polska do następnej fazy mistrzostw przystępuje z czterema punktami na koncie. Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie Norwegia - spotkanie odbędzie się 23 stycznia. Potem Biało-czerwonych czekają jeszcze pojedynki z Białorusią (25 stycznia) oraz Chorwacją (27 stycznia).
Źródło: eurosport.onet.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1515 dni
Ilość komentarzy: 1579
Oceny: +7338
Kibicuje:
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
20.01.2016 / 18:35:42
do boju bialo czerwoni!!!!