betclic

"Bieglera trzeba było zwolnić wcześniej. Straciliśmy półtora roku"

Ostatnia aktualizacja: 01/02/16 22:15, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Polscy szczypiorniści tracili czas z Michaelem Bieglerem? Tak uważa Marek Panas.

Były reprezentant Polski ostro podsumował występ kadry na niedawnych mistrzostwach Europy. Dostało się zwłaszcza Michaelowi Bieglerowi. Panas krytycznie wypowiada się zwłaszcza o umiejętnościach taktycznych niemieckiego szkoleniowca.

- Taktyka to dla niego wyższa szkoła jazdy. Fatalnie broniliśmy, ale trudno się dziwić, jeśli w defensywie wystawia się "kołki". A z bałaganu w obronie wziął się bałagan w ofensywie. Doszły mnie słuchy, że podczas mistrzostw w Katarze nasi gracze sami ustalali taktykę. Już wtedy trzeba było zwolnić Bieglera, bo przez tę spóźnioną decyzję straciliśmy półtora roku - grzmi Panas. 

Były zawodnik Wybrzeża Gdańsk uważa, że porażka biało-czerwonych na mistrzostwach Europy może okazać się zbawienna.

- Gdybyśmy zdobyli medal, włodarze związku znowu powiedzieliby, że wszystko jest cacy, a oszołom Panas się czepia. Teraz może ludzie przejrzą wreszcie na oczy. Nie ma następców obecnych kadrowiczów i obawiam się, że po igrzyskach w Rio możemy obudzić się z ręką w nocniku - kończy Panas.
Źródło: sport.pl
Dodaj komentarz
Junior
sqrzany1
Zarejestrowany od: 1675 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +74
Kibicuje:
Lech Poznań Górnik Łęczna Polska Hetman Zamosc
02.02.2016 / 14:12:11
strasznie ten Panas ciśnie na Bieglera...nie ma trenera bezbłędnego..może pan Panas jak taki dobry strateg to poprowadzi kadrę bo na razie robi dużo krzyku jak ,,spocony janek,, koło piłki nożnej..