betclic

"Bielik nie zachłysnął się debiutem"

Ostatnia aktualizacja: 29/10/15 15:54, Komentarzy: 0

2
0
Fot. Jason Batterham/Shutterstock

Krystian Bielik zadebiutował we wtorek w barwach Arsenalu Londyn. Cezary Kucharski uważa, że piłkarz jest ambitnym człowiekiem, a debiut w tak młodym wieku nie sprawi mu kłopotów.

- Był zadowolony z tego, że zadebiutował, ale nie do końca był zadowolony z tego, jak się prezentował. Myślę, że to dobrze o nim świadczy. Nie zachłysnął się samym faktem debiutu, tylko wie, nad czym musi jeszcze pracować. Dużo od siebie wymaga i to dobrze - powiedział Kucharski w wywiadzie dla portalu sportowefakty.wp.pl.

Bielik zadebiutował w spotkaniu z Sheffield Wednesday w Capital One Cup. Na boisku pojawił się w 60 minucie. Polak zebrał pozytywne oceny za swój występ. Arsenal natomiast przegrał z rywalem 0:3 i pożegnał się z Pucharem Ligi Angielskiej.

- Bardzo się cieszę z debiutu Krystiana. Czy to był szybki debiut? Krystian ma olbrzymi talent, trafił w odpowiednie ręce i rozwija się harmonijnie - zaznaczył Kucharski.

17-letni piłkarz do Arsenalu Londyn trafił z Legii Warszawa w styczniu tego roku. Wcześniej reprezentant Polski do lat 18 - 24 sierpnia 2014 roku - zadebiutował w Ekstraklasie w meczu przeciwko Koronie Kielce. 
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!