betclic

Bieniuk ambasadorem reprezentacji Polski do lat 15 i 17

Ostatnia aktualizacja: 05/09/16 17:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. http://lechia.pl/

Jarosław Bieniuk - pełnomocnik zarządu Lechii ds. sportowych - od kilku dni pełni także rolę ambasadora piłkarskiej reprezentacji Polski do lat 15 i 17 - czytamy na oficjalnej stronie gdańszczan. Były zawodnik Biało-Zielonych sam ośmiokrotnie zakładał koszulkę z Białym Orłem na piersi.

Propozycję dołączenia do grona innych byłych reprezentantów, którzy mają wspierać i pomagać młodym adeptom futbolu, Bieniuk otrzymał od dyrektora sportowego PZPN Stefana Majewskiego oraz od szefa departamentu ds. mediów i komunikacji Janusza Basałaja. Bieniuk w nowej roli zadebiutował w ubiegły wtorek, wspierając zawodników kadry U-17 w zmaganiach o Puchar Syrenki. Biało-Czerwoni zajęli ostatecznie piątą lokatę, o na którą złożyła się porażka 1:3 z Finlandią, wygrana nad Łotwą 1:0 oraz zwycięstwo nad Ukrainą 2:1.

- To dla mnie ogromny zaszczyt i nobilitacja. Możliwość dołączenia do sztabu szkoleniowego dwóch młodzieżowych reprezentacji oraz pomoc w pełnieniu ich reprezentacyjnych obowiązków, jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Cieszę się, że mogłem po raz kolejny założyć koszulkę z Orłem na piersi - powiedział Bieniuk, który w swojej karierze reprezentował barwy m.in. Amiki Wronki i Widzewa Łódź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela