betclic

Bilić: Mogę pochwalić drużynę za drugą połowę

Ostatnia aktualizacja: 29/08/16 16:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. joshjdss, wikicommons

West Ham United przegrał w niedzielę na wyjeździe z Manchesterem City 1:3. Slaven Bilić, menedżer drużyny z Londynu, był zadowolony z gry swojej drużyny w drugich 45 minutach.

- Mecz można podzielić na dwie połowy. Rywale byli od nas znacznie lepsi w pierwszej. Zaczęli bardzo dobrze. Nie tylko pokazali, że bardzo dobrze grają piłką, o czym wiedzieliśmy, ale byli szybsi, bardziej agresywni i wygrywali walkę o drugą piłkę. Pozostawiliśmy im zbyt wiele wolnego miejsca i czasu, a oni mają dużą klasę - powiedział Bilić, cytowany przez oficjalną stronę internetową "Młotów".

- W przerwie byłem niezadowolony. Poprosiłem chłopaków, aby pokazali charakter, ducha walki, odpowiednie nastawienie, które widzieliśmy w drugiej połowie. Nasza gra się zmieniła. Oczywiście pomogła nam zdobyta bramka. Wywarliśmy na rywalach trochę presji. Oni mieli swoje okazje, ponieważ musieliśmy się otworzyć. Jednak z drugiej połowy byłem bardziej niż zadowolony. Mogę pochwalić zespół za występ po przerwie. Szkoda, że straciliśmy bramkę w końcówce, ale to była udana druga odsłona w naszym wykonaniu. Pierwsza taka nie była
- przyznał szkoleniowiec ekipy ze stolicy Anglii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela