betclic

Bilic wierzy, że Payet zostanie w West Hamie

Ostatnia aktualizacja: 07/07/16 11:21, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Dimitri Payet jest jednym z najlepszych piłkarzy EURO 2016. Slaven Bilić wierzy, że Francuz w przyszłym sezonie nadal będzie grał w West Hamie.

Reprezentant Francji jest na mistrzostwach Europy strzelił już trzy gole i zaliczył dwie asysty. Jest czołową postacią zespołu Didiera Deschampsa.

- Payet jest bez wątpienia jedną z gwiazd tego turnieju. Za dobrą grą idą spekulacje na temat transferu. Gdzieś widziałem nawet artykuł o tym, że nie życzę Payetowi dobrej gry, bo mogłoby to spowodować jego odejście z West Hamu. To nieprawda. Chcę, żeby grał świetnie. Chcę, by ustrzelił hat-tricka w półfinale, a potem w finale - podkreśla Bilić.

- Spodziewam się, że Payet będzie miał propozycje z wielkich klubów, ale chciałbym, żeby został w West Hamie. Wiem, że jest szczęśliwy w naszym klubie - dodaje chorwacki szkoleniowiec.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Gadocha59
Zarejestrowany od: 337 dni
Ilość komentarzy: 1226
Oceny: +7482
Kibicuje:
Polska
07.07.2016 / 13:32:14
Podobno pieniądze szczęścia nie dają ... ale duże pieniądze, szczególnie wśród piłkarzy często zaprzeczają tej maksymie i każą postrzegać szczęście w zupełnie inny sposób.. Gość ma papiery na granie w bardziej utytułowanym klubie a jesli jeszcze zapłaca mu duuużo wiecęj to powie że tam jest szczęśliwy.. ot i cała prawda o piłkarzach i ich "szczęśliwych" miejscach..