betclic

Bjelica: Bardzo ważne że nie tracimy ostatnio bramek

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 10:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lecha ze Śląskiem)

- Będziemy nadal pracowali, by zdobywać punkty. Bardzo ważne jest to, że nie tracimy ostatnio bramek, ale to nie jest zasługa tylko i wyłącznie obrony, ale całego zespołu - powiedział Nenad Bjelica, cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

W meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Lech zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Poznaniacy do piątkowej rywalizacji przystąpią po trzech ligowych wygranych z rzędu.

- Będziemy nadal pracowali, by zdobywać punkty. Bardzo ważne jest to, że nie tracimy ostatnio bramek, ale to nie jest zasługa tylko i wyłącznie obrony, ale całego zespołu. Gramy dobrze w obronie. Cieszy nas fakt, że w ostatnich spotkaniach rywale nie mieli wielu szans do zdobycia bramek. No może z wyjątkiem spotkania ze Śląskiem, gdy w przeciągu kilku minut rywale mieli trzy okazje strzeleckie - ocenił Nenad Bjelica.

Chorwacki trener poznańskiego klubu podkreślił także, że jego drużyna ciężko pracuje na treningach, co jest kluczem do sukcesu.

- Od początku pracy z drużyną widzę jej zaangażowanie. Nie miałem żadnych problemów z pracą zespołu na treningach. Zwycięstwa są bardzo ważne, dodają nam skrzydeł. Tak naprawdę po ich odniesieniu drużyna zaczyna wierzyć, że praca na treningach przynosi efekty. Ważne jest to, żeby zbierali pewność siebie, bo można ją później zamienić na punkty - dodał 45-latek.

"Kolejorz" zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli i ma punkt przewagi nad "Miedziowymi".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!