betclic

Bjelica: Będziemy musieli ciężko popracować

Ostatnia aktualizacja: 17/09/16 16:54, Komentarzy: 2

0
2
Fot. lechpoznan.pl

Cieszymy się, jeśli możemy zagrać na stadionie, na którym jest wielu kibiców i dobra piłkarska atmosfera. Postaramy się im zrobić niemiłą niespodziankę i wygrać – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Kolejorz po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje ósme miejsce. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Wielkopolski zgromadziła na swoim koncie jedenaście punktów, a więc o osiem mniej niż liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok. 

Wiem, że to drużyna, która dobrze potrafi grać w piłkę. Znajduje się teraz w czołówce tabeli. Lechia gra inaczej, niż Pogoń, która opierała swoją grę na kontratakach. Lechia gra kombinacyjnie i stara się utrzymać przy piłce. Aby wygrać w Gdańsku będziemy musieli ciężko popracować i zagrać z dużą dyscypliną – przyznał Nenad Bjelica, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Cieszymy się, jeśli możemy zagrać na stadionie, na którym jest wielu kibiców i dobra piłkarska atmosfera. Postaramy się im zrobić niemiłą niespodziankę i wygrać. Nie zawsze publiczność oznacza zwycięstwo gospodarzy – kontynuował.

Za Jana Bednarka do kadry meczowej wskoczy Maciej Wilusz. Mam zaufanie do wszystkich pięciu środkowych obrońców, których mam w kadrze. Każdy z nich musi być gotowi do gry. Gdybym nie miał do nich zaufania to nie byliby w kadrze zespołu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7184
Oceny: +20345
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
18.09.2016 / 10:59:30
Lech nie da Lechii wygrać.
Senior
Darkheim
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 565
Oceny: +2076
Kibicuje:
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
18.09.2016 / 18:05:25
Owszem nie dał bo sam sobie strzelił Wilusz

Tabela