betclic

Bjelica: Chcemy być w pierwszej trójce na koniec sezonu

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 19:55, Komentarzy: 0

1
0
Fot. ASInfo

Być może powodem słabszej dyspozycji podczas starcia z Wisłą Kraków była słabsza forma fizyczna zawodników. W wyjściowym składzie było pięciu zawodników, którzy grali w reprezentacjach narodowych – stwierdził na konferencji prasowej przed meczem z Legią Warszawa szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Kolejorz po 12. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje siódme miejsce. Jak do tej pory zespół ze stolicy Wielkopolski zgromadził na swoim koncie szesnaście punktów, a więc o dziewięć mniej niż liderująca w tym momencie Lechia Gdańsk.

– Nie sądzę, że zwycięstwo z Legią spowoduje, że kibice mnie pokochają. Sympatię mogą okazać po całym sezonie. My chcemy być w pierwszej trójce na koniec sezonu. Jeśli to zrobimy, myślę, że kibice to docenią – powiedział Nenad Bjelica, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Być może powodem słabszej dyspozycji podczas starcia z Wisłą Kraków była słabsza forma fizyczna zawodników. W wyjściowym składzie było pięciu zawodników, którzy grali w reprezentacjach narodowych. Przed tym meczem pracowaliśmy nad skutecznością. Może obciążenia były za duże i zabrakło im świeżości – zaznaczył.

– Poza Nickim wszyscy są do mojej dyspozycji. Marcin Robak w środę odpoczywał, ale jest w dobrej formie. Poprosił mnie już jakiś czas temu o wolne tego dnia ze względów prywatnych. We wtorek miał jednak trening indywidualny, więc żadna jednostka treningowa mu nie przepadła
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela