betclic

Bjelica: Chciałem mieć Raduta w zespole

Ostatnia aktualizacja: 04/01/17 15:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo.pl

- Chciałem go mieć w zespole - mówi w rozmowie z oficjalną stroną klubową o nowym piłkarzu Kolejorza trener poznańskiego Lecha Nenad Bjelica. W środę Mihai Radut podpisał kontrakt z Lechem, dzięki czemu wzmocni rywalizację na pozycji skrzydłowego.

Szkoleniowiec do swojej dyspozycji miał w rundzie jesiennej czterech skrzydłowych. Wśród nich byli Maciej Makuszewski, Szymon Pawłowski, Dariusz Formella i Kamil Jóźwiak. Na boku pomocy często występował także Darko Jevtić. Jeszcze przed końcem roku wypożyczony do Arki Gdynia został Formella, a blisko transferu czasowego jest też Kamil Jóźwiak. Radut wzmocni więc rywalizację na bokach pomocy.

Zanim nowy piłkarz Kolejorza trafił do stolicy Wielkopolski spotkał się z jego szkoleniowcem. - Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ma odpowiednie nastawienie, jest zdeterminowany, a do Poznania przyjeżdża ze sportowych względów. Chce wygrywać, zdobywać trofea i spróbować swoich sił w dobrze zorganizowanym i profesjonalnym klubie piłkarskim - podkreśla Chorwat.

W najbliższy poniedziałek piłkarze Kolejorza spotkają się na pierwszym treningu po przerwie świątecznej i rozpoczną przygotowania do drugiej części sezonu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela