betclic

Bjelica: Szkoda błędu sędziego

Ostatnia aktualizacja: 23/10/16 09:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– W drugiej połowie nie ustrzegliśmy się błędów, ale pod koniec meczu pokazaliśmy charakter, mocną psychikę i udało nam się doprowadzić do remisu. Szkoda, że międzynarodowy asystent sędziego popełnia poważny błąd – powiedział po spotkaniu z Legią Warszawa (1:2) szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Kolejorz po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje dziewiąte miejsce. Jak do tej pory zespół ze stolicy Wielkopolski zgromadził na swoim koncie szesnaście punktów, a więc o dziewięć mniej niż liderująca w tym momencie Lechia Gdańsk.

Spotkanie było bardzo interesujące dla kibiców. Obie drużyny dążyły do zwycięstwa, ale to Legia miała trochę więcej szczęścia niż my. W pierwszej połowie graliśmy nieco inaczej, niż chcieliśmy. Popełnialiśmy błędy zwłaszcza w środku pola – stwierdził Nenad Bjelica, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– W drugiej połowie również nie ustrzegliśmy się błędów, ale pod koniec meczu pokazaliśmy charakter, mocną psychikę i udało nam się doprowadzić do remisu. Szkoda, że międzynarodowy asystent sędziego popełnia poważny błąd, który zaważa na wyniku całego spotkania – zaznaczył.

– Staraliśmy się grać dwoma ofensywnymi pomocnikami: Makuszewskim oraz Pawłowskim. Chcieliśmy być w bliskim kontakcie z przeciwnikiem. Zabrakło ostatniego podania. Na pewno nie zagraliśmy perfekcyjnego meczu
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela