betclic

Bjelica: Zawsze chcemy grać o zwycięstwo

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 18:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. lechpoznan.pl

Niezależnie od tego z kim gramy, jakim ustawieniem i z jakich zawodników korzystam, zawsze chcemy grać o zwycięstwo. To ma być nasza nowa mentalność – mówi trener Nenad Bjelica, przed swoim debiutem na ławce trenerskiej poznańskiego Lecha.

W niedzielne popołudnie chorwacki szkoleniowiec będzie miał okazję po raz pierwszy poprowadzić Kolejorza w oficjalnym meczu. Rywal bardzo wymagający, bo mecze z Pogonią zawsze były trudne. – Zagramy tak, by wygrać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Pogoń jest niewygodnym rywalem dla Lecha. Często skupia się na kontratakach. W poprzednim tygodniu przygotowywaliśmy się na ten element gry. Jesteśmy świadomi tego z kim się mierzymy i podczas niedzielnego meczu będziemy chcieli zneutralizować ich atuty – przyznaje Bjelica cytowany przez oficjalną stronię ekipy z Wielkopolski. 

Nowy trener to także szansa dla zawodników, którzy wcześniej nie grali od pierwszej minuty. – Ustawię drużynę tak, by wygrać najbliższy mecz, nie zważając na opinię innych osób. Opieram się na tym co widzę podczas treningów. Będę chciał tak zestawić drużynę, aby grała w sposób zgodny z moją filozofią. Jestem tego świadomy, że w zależności od rywala nasza formacja może ulec zmianie, dlatego nie mogę też jasno odpowiedzieć na pytanie czy zdecydujemy się grać jednym czy dwoma defensywnymi pomocnikami – podsumowuje chorwacki trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela