betclic

Bjerre: Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa

Ostatnia aktualizacja: 23/12/15 11:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrzej, wikicommons

- Bardzo chciałbym podziękować kibicom za wsparcie podczas sezonu 2015. To był mój pierwszy sezon w Tarnowie i dzięki temu wsparciu było mi dużo łatwiej - wyznał Kenneth Bjerre w rozmowie z oficjalną stroną Unii.

- W nowym sezonie bądźmy jeszcze lepsi, jeszcze głośniejsi, tak żeby każda drużyna jaka tu przyjeżdża zobaczyła jak fantastycznych mamy kibiców - apeluje jeden z trójki Duńczyków, którzy będą reprezentować trzykrotnych mistrzów Polski w 2016 roku.

Oprócz Bjerre trzon kadry "Jaskółek" będą stanowić jego rodacy Mikkel Michelsen i Leon Madsen oraz Janusz Kołodziej. Grono podopiecznych Pawła Barana uzupełniają w tym momencie juniorzy Krystian Rempała, Arkadiusz Madej, Patryk Rolnicki oraz Kacper Konieczny.

- Wiem, że mogę jeszcze poprawić moje ustawienia na tarnowski tor, a co za tym idzie lepiej punktować. Muszę po prostu ciężko na to zapracować. Indywidualnie moim głównym celem będzie powrót do cyklu Grand Prix
- zapowiada filigranowy żużlowiec.

- Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Wciąż mam sporo do udowodnienia. Mam wielką motywację, aby być Mistrzem Świata. Jestem typem zwycięzcy i nigdy się nie poddaję. Moim celem drużynowym jest awans z Unią Tarnów do fazy play-off
- dodał Kenneth Bjerre.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!