Błąd Rybusa, porażka Olympique Lyon

MediaPictures.pl/Shutterstock
Aż sześć goli padło w sobotnim meczu 2. kolejki francuskiej Ligue 1, w której Dijon pokonał 4:2 Olympique Lyon. Reprezentant Polski, Maciej Rybus zagrał 68 minut, zastąpił go Jordan Ferri.

Kibice zgromadzeni na Municipal Gaston Gerard na brak emocji nie mogli narzekać, gdyż obejrzeli aż cztery gole już w pierwszej połowie. Zobaczyli bowiem trafienia Tolisso, Sammaritano, który wykorzystał rzut karny, Lacazette, i Tavaresa, przy którym błąd popełnił Rybus. Były gracz warszawskiej Legii nie zainterweniował i pozwolił na dośrodkowanie ze skrzydła, po którym wspomniany gracz, z 4. metra głową pokonał Lopesa.

Po zmianie stron lepiej spisywali się gospodarze. Ponowne prowadzenie zapewnił im Bahamboula, a wynik ustalił Lees Melou, który doskonale przymierzył po długim rogu.