betclic

Blanc: PSG jest gotowe na sukces w Lidze Mistrzów

Ostatnia aktualizacja: 29/12/15 13:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Jesteśmy gotowi na sukces w Lidze Mistrzów - zapowiada Laurent Blanc.

PSG dominuje we francuskiej Ligue 1 - na półmetku rozgrywek ma aż dziewiętnaście punktów przewagi nad drugim w tabeli Monaco. W drugiej części sezonu mistrzowie Francji będą mogli skupić się na grze w Lidze Mistrzów. W 1/8 finału tych rozgrywek zagrają z Chelsea.

- W zeszłym sezonie wygraliśmy we Francji wszystkie możliwe trofea, ale całkiem słusznie oczekiwano od nas sukcesu w Lidze Mistrzów - mówi Blanc.

- Żeby być dobrym w Champions League, trzeba grać dobrze w krajowej lidze. Łatwo powiedzieć, że musimy awansować do półfinału, ale trudno to osiągnąć. Wierzę, że moi zawodnicy są gotowi, żeby zrobić to w tym sezonie - dodaje trener mistrzów Francji.

Blanc nie liczy na wzmocnienia w zimowym oknie transferowym. Przyznaje jednak, że inne kluby monitorują sytuację graczy PSG.

- Wiem, że inne kluby interesują się moimi piłkarzami. Wszyscy znają ich nazwiska. Będziemy o tym dyskutować. Zimowe okno transferowe nie jest dla mnie dobre. Nie sądzę, żeby w tym czasie dużo się wydarzyło - kończy Blanc.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!