betclic

Blanc: Real jest gigantem, my nie

Ostatnia aktualizacja: 20/10/15 22:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. URALSKIY IVAN / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Laurent Blanc wziął udział w konferencji prasowej, na której przyznał, że choć jego zespół nie jest faworytem środowego meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt, postara się zdobyć w nim komplet punktów.

- To Real jest europejskim gigantem, nie my. Musimy przekonać samych siebie, że możemy wygrać to spotkanie. Prezentujemy jakość, dzięki której zwycięstwo może stać się faktem - powiedział 49-letni Francuz cytowany przez dziennik "AS".

- W poprzednim roku pokonaliśmy czołowe zespoły, w tym FC Barcelonę. Musimy mieć wielkie ambicje, szanować przeciwnika i podejść do nadchodzących meczów z pewnością siebie - kontynuował.

- Zapowiada się fantastyczne starcie, ale nie będzie ono decydujące. Najważniejsze jest wyjście z grupy i walka w kolejnych spotkaniach, w których porażki oznaczają powrót do domu - podkreślił.

- Real ma w swoim składzie Cristiano Ronaldo, który jest jednym z dwóch zawodników spoza tej planety. To piłkarz, który ma niesamowite statystyki i jest znakomity we wszystkim, co robi. Musimy zachować czujność i nie pozwolić mu na przechwycenie piłki - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!