betclic

Blanc zostanie w PSG? "Nie rozmawiał o odejściu z klubu"

Ostatnia aktualizacja: 11/06/16 16:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Czy Laurent Blanc odejdzie z PSG? Agent Francuza twierdzi, że nic nie wie na ten temat.

Francuska prasa spekuluje, że wkrótce trenerem PSG zostanie Unai Emery. Szefowie klubu z Paryża mieli stracić cierpliwość do Blanca z powodu niezadowalających wyników w Lidze Mistrzów. PSG w minionym sezonie odpadło z tych rozgrywek w ćwierćfinale.

Jean-Pierre Bernes, agent Blanca, zdradził we francuskiej prasie, że nie doszło jeszcze do żadnych rozmów na temat przedwczesnego rozwiązania kontraktu przez jego klienta.

- Obecnie Blanc jest na wakacjach. Nie rozmawiał jeszcze z szefami klubu na temat ewentualnego rozstania. Jeśli PSG chce coś zmienić, to dyrektorzy klubu muszą usiąść z nim do rozmów - mówi agent francuskiego szkoleniowca.

Jeśli PSG rzeczywiście chce zwolnić Blanca, to musi się liczyć z koniecznością wypłaty wysokiego odszkodowania. W lutym mistrz świata z 1998 roku przedłużył kontrakt z klubem do końca czerwca 2018 roku.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Senior
kibol95
Zarejestrowany od: 387 dni
Ilość komentarzy: 649
Oceny: +5226
Kibicuje:
Śląsk Wrocław
11.06.2016 / 16:47:20
Gdyby PSG zwolniło Branca, to byłby pierwszy poważny błąd za kadencji szejków (a przynajmniej przyznanie się do niego). Bo nie po to przedłuża się kontrakt w trakcie sezonu, żeby na koniec zwalniać.

Tabela