betclic

Błaszczykowski: Jesteśmy w stanie kontrolować mecz z Niemcami

Ostatnia aktualizacja: 15/06/16 17:26, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Roger Gorączniak, wikipedia

Jakub Błaszczykowski na dzisiejszej konferencji prasowej stwierdził, że skoro on i jego koledzy byli w stanie kontrolować przebieg meczu z Irlandią Północną, to - choć jutrzejszy rywal jest zdecydowanie trudniejszy - będą również w stanie kontrolować spotkanie z Niemcami.

Myślę, że pewność siebie, którą zademonstrowaliśmy w meczu z Irlandią Północną, pokazaliśmy też w wielu innych meczach, w tym eliminacyjnych. Budujące jest to, że w niedzielę potrafiliśmy kontrolować spotkanie, jego tempo. Jeśli chodzi o starcie z Niemcami, na pewno nie będzie to takie łatwe, ale doceniając oczywiście klasę przeciwnika, jesteśmy w stanie powtórzyć to w czwartek. Mamy ku temu swoje atuty – powiedział reprezentant Polski cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Myślę, że podchodząc od strony psychologicznej, eliminacyjna wygrana z Niemcami była niesamowicie ważnym zwycięstwem. Pozwoliła uwierzyć w siebie, a wiara to czynnik, który buduje atmosferę w zespole, ducha drużyny. Jak ważne było to zwycięstwo, dało się odczuć w dalszej fazie eliminacji. Był to ważny czynnik w budowie fundamentów tego zespołu - podkreślił Jakub Błaszczykowski.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Junior
Kacprzak16
Zarejestrowany od: 833 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +63
Kibicuje:
Argentyna Brazylia Kolumbia Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur Manchester City Anglia
15.06.2016 / 18:40:14
I Oby słowa sie potwierdziły na meczu
Junior starszy
juzef
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 248
Oceny: +1911
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
15.06.2016 / 17:41:59
pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu!