betclic

Błaszczykowski: Wiedzieliśmy, że Armenia będzie się głównie bronić

Ostatnia aktualizacja: 12/10/16 09:54, Komentarzy: 1

2
1
Fot. asinfo

- Nie ma co ukrywać, spotkanie z Armenią było bardzo ciężkie. Ważne jednak, że pokazaliśmy, że potrafimy wyszarpać zwycięstwo nawet, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli. Wiemy, że mamy jeszcze kilka mankamentów i podchodzimy do tego z pokorą – powiedział po spotkaniu z Armenią Jakub Błaszczykowski.

– Wykonaliśmy zakładany wcześniej plan, jakim było zdobycie sześciu punktów w dwóch spotkaniach. Cały czas idziemy do przodu, patrzymy w przyszłość i na pewno w kolejnych spotkaniach będziemy walczyć o komplet punktów – zapewnił pomocnik cytowany przez serwis Łączy nas piłka.

– Dziś pamiętaliśmy, że mecz trwa dłużej niż 90 minut. Bardzo istotny jest doliczony czas i wykorzystaliśmy go do maksimum. Jesteśmy z tego mocno zadowoleni. Teraz nadszedł czas, by wrócić do klubu i wykonywać swoją pracę – skomentował zdobytą w doliczonym czasie gry zwycięską bramkę "Kuba", który na co dzień reprezentuje barwy Wolfsburga.

- Wiedzieliśmy przed meczem, że Armenia będzie głównie się bronić. Moim zdaniem zabrakło nam dzisiaj nieco cierpliwości. Czas działał na korzyść dobrze ustawionych defensywnie Ormian. Ciężko było przebić się przez ten mur, ale na szczęście się udało – zakończył urodzony w Truskolasach piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6429
Oceny: +18509
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
15.10.2016 / 21:53:45
Po co tyle dramatu zrobiliście?!

Tabela