betclic

Błaszczykowski w Stuttgarcie? Nie bez problemów

Ostatnia aktualizacja: 30/08/15 13:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Od paru tygodni mówi się o tym, że reprezentant Polski Jakub Błaszczykowski po wielu latach gry dla Borussii Dortmund opuści klub. Padło już wiele nazw potencjalnych pracodawców, ostatnio pojawił się kolejny chętny, o czym donosi zwykle dobrze poinformowany "Kicker".

Skrzydłowego chciałby mieć w swoim składzie VFB Stuttgart. Problemy są jednak dwa: pensja Błaszczykowskiego oraz... lista życzeń trenera BVB.

Polak ma w Dortmundzie jeszcze trzy lata wysokiego kontraktu, na jaki VFB może nie być stać. Dodatkowo aktualny szkoleniowiec Borussii, Thomas Tuchel, ma na oku 22-letniego zawodnika Stuttgartu, Filipa Kosticia. Z jednej strony - gdyby kluby się dogadały - byłoby to ułatwienie. Jednak jeśli VFB nie będzie chciało puścić Kosticia, sprawa stanie się dodatkową przeszkodą w ewentualnym transferze Błaszczykowskiego.

"Bild" poinformował dziś, że Borussia jest o krok od zakupu Andrija Jarmołenki z Dynama. Jeśli ten zakup stanie się faktem, szanse reprezentanta Polski na grę w BVB będą znikome.
Źródło: kicker
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela