betclic

Boguski: Brakuje pomysłu na wyjście z kryzysu

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 19:52, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Biała Gwiazda nie przerwała swojej czarnej serii i uległa w Białymstoku Jagiellonii 1:2. Krakowianie źle rozpoczęli ten mecz szybko tracąc bramkę, co pozwoliło gospodarzom grać w sposób, który najbardziej lubią. Bohaterem tego spotkania mógł zostać Rafał Boguski, który w doliczonym czasie gry nie wykorzystał dogodnej okazji.

„Wiedzieliśmy jak zagra Jagiellonia. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że gdy gospodarze pierwsi strzelają bramkę to bardzo mądrze się bronią i ciężko jest przebić się przez ich defensywę. To było dziś dobrze widać. My próbowaliśmy osiągnąć tu pozytywny wynik i tylko na próbach się skończyło” - podsumował starcie piłkarz gości, cytowany przez oficjalną stronę Wisły.

W czasie doliczonym do drugiej połowy działo się naprawdę wiele. Przy stanie 1:2 rzut karny obronił Michał Miśkiewicz, a później przed szansą stanął właśnie Boguski, lecz przegrał pojedynek z golkiperem miejscowych. - Zrobiłem wszystko, co mogłem w tej sytuacji. Bramkarz był zasłonięty, strzeliłem miedzy nogami obrońcy, ale zdążył jeszcze odbić tę piłkę. To nie było łatwe, a o niepowodzeniu zadecydowały ułamki sekund.

Dla krakowskiej ekipy jest to już siódma porażka z rzędu, co stawia ją w naprawdę trudnej sytuacji. Boguski wierzy jednak, że nadchodzące mecze z Piastem i Legią pomogą drużynie się przełamać. - Brakuje nam pomysłu na to, by wyjść z kryzysu. Może gdybyśmy go mieli to ten mecz dziś ułożyłby się zupełnie inaczej. Przegrywamy kolejny mecz z rzędu i znowu wracamy do domu bez punktów. Naprawdę trudno jest coś teraz powiedzieć. Bardzo bym chciał, żeby te dwa najbliższe spotkania w Krakowie pozwoliły nam się przełamać - zakończył pomocnik Wisły.

Źródło: wislakrakow.com
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1395 dni
Ilość komentarzy: 8276
Oceny: -8449
13.09.2016 / 02:57:25
Przelamiesz sie oplatkiem na drodze do pierwszej ligi.
Junior
Bartosz91w
Zarejestrowany od: 368 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +801
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska FC Barcelona
12.09.2016 / 23:18:27
Rafał wracaj do Łomży!