betclic

Boguski: Do Białegostoku po przełamanie

Ostatnia aktualizacja: 04/09/16 08:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Biała Gwiazda aż 7:0 pokonała w meczu sparingowym MKS Kalwariankę Kalwaria Zebrzydowska. Ostatniego gola w tym spotkaniu zdobył Rafał Boguski, który w pomeczowej rozmowie z oficjalnym serwisem klubowym zapewniał, że wysiłek włożony w przygotowania do kolejnych ligowych zmagań zaprocentuje już w najbliższym starciu.

„Myślę, że to na pewno nam pomoże. Udało się stworzyć kilka świetnych sytuacji. Część wykorzystaliśmy, co cieszy. Taki mecz podnosi nasze morale i sprawia, że czujemy się pewniej, ale i tak najważniejsza jest wykonana przez nas praca” - podsumował pomocnik.

Podopieczni trenera Wdowczyka w minionym tygodniu zintensyfikowali swoje treningi, aby dobrze wykorzystać przerwę i właściwie przygotować się do kolejnych meczów ligowych. „Ten tydzień chcieliśmy poświecić na analizę tego, co było nie tak w naszej grze i na jak najszybsze skupienie się na tym, co przed nami. Było też sporo ciężkich treningów i to powinno dać efekty w lidze. Jesteśmy pozytywnie nastawieni. Jedziemy do Białegostoku po to, żeby się przełamać i zacząć punktować” - deklaruje Rafał Boguski.

Źródło: wislakrakow.com
Dodaj komentarz
Kapitan
Blackrist
Zarejestrowany od: 1669 dni
Ilość komentarzy: 3438
Oceny: +19573
Kibicuje:
Jagiellonia Białystok Polska
04.09.2016 / 08:28:07
Zamiast przełamania będzie kolejne Wiślaków załamanie...A Boguski niech grać lepiej zacznie zamiast tak mleć ozorem, bo przełamywać się będzie w 1. lidze.

Tabela