betclic

Boguski: Już dzieciaki wiedzą, co oznaczają spotkania derbowe

Ostatnia aktualizacja: 04/08/16 11:59, Komentarzy: 1

2
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Myślę, że nie trzeba nikogo uświadamiać jak ważny będzie to mecz, ponieważ każdy kiedyś grał derby. Nawet w trampkarzach czy juniorach też jest atmosfera takich meczów - przyznał tuż przed derbowym starciem z Cracovią zawodnik Wisły Kraków, Rafał Boguski.

Biała Gwiazda po 3. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje odległe jedenaste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Dariusza Wdowczyka zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Natomiast ekipa Pasów plasuje się na ósmej lokacie.

- Rzeczywiście, na formę nie mogę narzekać. Jeśli będzie skuteczność to mogę być coraz bardziej z siebie zadowolony, bo początki były średnie. Sytuacje może były, ale gorzej ze skutecznością. W ostatnim zdobyłem bramkę, która nie przyniosła żadnych punktów i nie bardzo było się z czego cieszyć - stwierdził Rafał Boguski, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Mam nadzieję, że w meczu derbowym strzelimy - nieważne kto - co najmniej o jedną bramkę więcej od przeciwnika - zaznaczył doświadczony zawodnik Białej Gwiazdy.

- Myślę, że nie trzeba nikogo uświadamiać jak ważny będzie to mecz, ponieważ każdy kiedyś grał derby. Nawet w trampkarzach czy juniorach też jest atmosfera takich meczów. Już dzieciaki wiedzą, co oznaczają takie spotkania, więc dodatkowe uświadamianie nie jest potrzebne - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1284 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3945
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
04.08.2016 / 13:21:02
Skoro derby to takie święto to może piłkarze by się ekstra postarali i zagrali fajny mecz, zrobili fajne widowisko - skoro cały Kraków to będzie oglądał - żeby nie było padaki...

Tabela