betclic

Boguski: Nie jestem od komentowania decyzji sędziego

Ostatnia aktualizacja: 01/12/16 16:07, Komentarzy: 0

2
0
Fot. ASInfo

- Bardzo boli, że odpadliśmy. Mieliśmy dobrą sytuację po pierwszym spotkaniu i apetyt na awans do półfinału. Niestety wydarzyło się to, co się wydarzyło - powiedział po rewanżowym meczu z Lechem Poznań (2:4) w Pucharze Polski zawodnik Wisły Kraków, Rafał Boguski.

Na listę strzelców po stronie krakowskiego zespołu wpisywali się odpowiednio Peter Brlek oraz Patryk Małecki. Warto zaznaczyć, że ekipa ze stolicy Wielkopolski w półfinale zmierzy się z Pogonią Szczecin.

- Nie wydaje mi się, by drużyna z Poznania była lepsza w pierwszych minutach. To my byliśmy przy piłce i nią operowaliśmy. Aż do rzutu karnego. Później bramka dla Lecha, goście już nic nie musieli, bo odrobili stratę z pierwszego meczu i mogli swobodnie czekać na swoje sytuacje. Mieli takie dwie i obie wykorzystali - stwierdził Rafał Boguski, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Nie jestem od komentowania decyzji sędziego. Podejmował takie, jakie podejmował i teraz to już jest historia. Odpadliśmy z Pucharu i nie ma co zwalać na decyzje arbitra - zaznaczył niezwykle doświadczony pomocnik Białej Gwiazdy.

- Bardzo boli, że odpadliśmy. Mieliśmy dobrą sytuację po pierwszym spotkaniu i apetyt na awans do półfinału. Niestety wydarzyło się to, co się wydarzyło - podsumował były reprezentant Polski. 32-latek w drużynie narodowej rozegrał sześć meczów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!