betclic

Boguski: Przyjście trenera psychicznie nam pomogło

Ostatnia aktualizacja: 15/03/16 19:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Zawsze świeża krew wprowadza optymizm, większe emocje. Na pewno przyjście trenera psychicznie nam pomogło. Mieliśmy okazję porozmawiać grupą z trenerem i te rozmowy przyniosły efekt – przyznał zawodnik Wisły Kraków, Rafał Boguski tuż po wygranym 4:2 (2:1) spotkaniu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. 

W końcu zgarnęliśmy trzy punkty, strzeliliśmy dużo goli. Naprawdę jest się z czego cieszyć – stwierdził doświadczony pomocnik, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu ze stolicy Małopolski.

W końcu nie szwankowała skuteczność. Tworzyliśmy wiele sytuacji i zdobywaliśmy z nich bramki. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie. To bardzo cieszy – zaznaczył były reprezentant Polski.

Zawsze świeża krew wprowadza optymizm, większe emocje. Na pewno przyjście trenera psychicznie nam pomogło. Mieliśmy okazję porozmawiać grupą z trenerem i te rozmowy przyniosły efekt – kontynuował. 

Myślę, że moja bramka dała nam trochę oddechu. Po tym, jak rywale strzelili na 2:3 mógł wkraść się nam chaos, ale na szczęście szybko udało się odpowiedzieć. Dzięki temu uspokoiliśmy grę i zdołaliśmy dowieźć korzystny wynik do końca – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela