Bohater Sevilli: Po golu byliśmy niesamowici

Ostatnia aktualizacja: 19/05/16 09:27, Komentarzy: 1

0
1

Sevilla pokonała w finale Ligi Europy Liverpool 3:1, a dwa gole dla drużyny z Andaluzji strzelił Coke. - Za każdym razem, kiedy upadaliśmy, pokazywaliśmy w tym sezonie, że potrafimy się podnieść - powiedział kapitan Sevilli, cytowany przez UEFA.com.

Drużyna z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan przegrywała po pierwszej połowie 0:1. - Unai Emery powiedział nam w przerwie, abyśmy wierzyli w nasz plan gry. Mieliśmy cudowny początek drugiej odsłony, szybko strzeliliśmy gola i od tego momentu byliśmy niesamowici - ocenił Coke.

- W takich chwilach myśli się o swojej rodzinie, o osobach, które stawiały cię na nogi, kiedy nie wszystko toczyło się po twojej myśli. Graliśmy, jakby to był nasz ostatni mecz w sezonie. Wiemy jednak, że tak nie jest - zakończył Coke.

22 maja Sevilla zmierzy się w finale Pucharu Hiszpanii z Barceloną na Estadio Vicente Calderon w Madrycie.