betclic

Bohater Wyszomirski: Jestem szczęśliwy, że mogę grać w tej drużynie

Ostatnia aktualizacja: 18/08/16 07:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Wielki sukces naszych piłkarzy ręcznych - w świetnym stylu ograli w ćwierćfinale reprezentację Chorwacji 30:27. Kapitalny mecz rozegrał Piotr Wyszomirski, który podkreśla, że nasi zawodnicy jeszcze nie myślą o medalach.

Przed meczem byliśmy pełni obaw, bo Polacy słabo rozpoczęli olimpijski turniej. W fazie grupowej wygrali tylko z Egiptem i Szwecją, które już pożegnały się z igrzyskami. 

- Na ćwierćfinał byliśmy gotowi. Teraz mamy szansę na medal. Chcielibyśmy ją wykorzystać, chociaż wiadomo, że to jest sport i wszystko może się wydarzyć. Jestem szczęśliwy, że mogę grać w takiej drużynie. Aż bym się popłakał, ale przed kamerami nie wypada - uśmiecha się Wyszomirski 

Nasz bramkarz był jednym z bohaterów naszej drużyny. Bronił jak natchniony - w całym meczu grał niemal z 50 procentową skutecznością. Często odbijał piłkę w beznadziejnych wydawało się sytuacjach.

- Bohaterem jest cała drużyna. Mieliśmy przygotowany plan i go zrealizowaliśmy. Graliśmy bardzo mądrze i cierpliwie w ataku. To było kluczowe, bo nie daliśmy Chorwatom kontrować. Do tego graliśmy fajnie w defensywie. To był nasz najlepszy mecz na tych igrzyskach - mówi Wyszomirski w rozmowie z TVP Sport.

Biało-czerwoni swój półfinał rozegrają o 1:30 w nocy z piątku na sobotę. Rywalem będzie drużyna Danii.

- W półfinale wszystko może się zdarzyć. Nie myślimy o medalach, ale o najbliższym spotkaniu - zakończył Wyszomirski.
Źródło: TVP Sport
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 453 dni
Ilość komentarzy: 4137
Oceny: +25165
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
18.08.2016 / 08:14:02
Co chlop wczoraj bronil to brak slow BRAWO !