betclic

Bójka kibiców Leeds i Eintrachtu [video]

Ostatnia aktualizacja: 22/07/15 15:59, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Ben Sutherland, wikipedia

Wczoraj doszło do bójki fanów Leeds United i Eintrachtu Frankfurt. 25 osób zostało zatrzymanych.

Towarzyski mecz pomiędzy Leeds a Eintrachtem rozegrano w austriackiej miejscowości Eugendorf. Niemiecka drużyna okazała się lepsza, pokonując rywali 2-1. 

Do pierwszych zamieszek doszło jeszcze przed meczem. Około 50 sympatyków ekipy z Frankfurtu zaatakowało stadionową ochronę. Po ostatnim gwizdku kibice jednej i drugiej drużyny wbiegli na murawę. Policja starała się zapanować nad bijatyką. Do kolejnych starć doszło na placu przed stadionem i w centrum miasta. 

Ranni zostali trzej fani angielskiej drużyny oraz dwaj policjanci.

- Na placu przed stadionem uciekający fani Leeds United zostali zaatakowani ponownie. Do dalszych starć doszło w centrum miasta, gdzie podjęliśmy działania, by powstrzymać ataki, użyliśmy między innymi gazu pieprzowego  - ogłosiła miejscowa policja. 

Policja powiadomiła ponadto, że pierwsze incydenty miały miejsce już na kilka godzin przed meczem. Kibice Eintrachtu podróżujący z Salzburga do Eugendorf, nie chcieli zapłacić za bilety. Policja nie potwierdziła, by ktoś odniósł poważne obrażenia.Źródło: The Independent
Dodaj komentarz
Junior starszy
hejman
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 241
Oceny: +451
28.08.2015 / 18:19:02
co za pizdy skacza jak baletnice do siebie
Senior
Tesyer
Zarejestrowany od: 1693 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +5893
Kibicuje:
Arsenal Londyn Polska Atlético Madryt Korona Kielce
22.07.2015 / 20:49:38
Nie jestem żadnym kibolem, nie utożsamiam się z nimi i nie popieram, ale trzeba przyznać naszym chłopcom, że grupka 10 lepszych gości z jakiegoś ekstraklasowego klubu rozniosłaby obydwie te ekipy w moment.