betclic

Bolt zapowiada świetne wyniki: Wszyscy poczują mój gniew

Ostatnia aktualizacja: 05/08/16 09:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kaliva / Shutterstock.com

Usain Bolt zapewnia, że przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich jest w znakomitej formie. Jamajczyk twierdzi, że w Rio de Janeiro może przebiec 100 m w czasie zbliżonym do rekordu świata.

Bolt ma na koncie sześć złotych medali igrzysk olimpijskich - w Pekinie i Londynie wygrywał w biegach na 100 m, 200 m i sztafecie 4x100 m. Jeśli znów wygra jeden z biegów, stanie się pierwszym lekkoatletą, który zdobywał złote medale na trzech kolejnych igrzyskach.

- Jestem pewny siebie. Moja forma jest znacznie lepsza niż była jeszcze kilka tygodni temu. Nie chcę przewidywać konkretnych wyników, ale uważam, że stać mnie na pokonanie 100 metrów w okolicach 9,60 s - mówi Bolt.

Nadzieje na zwycięstwo w sprincie, jednej z najbardziej prestiżowych konkurencji igrzysk, ma też kontrowersyjny Justin Gatlin. Amerykanin mocno podgrzewa atmosferę przed startem.

- Gatlin i reszta nie nauczyli się jeszcze przez te wszystkie lata, że im więcej mówią, tym bardziej ja chcę ich pokonać. Tego typu sytuacje sprawiają, że czuję się jeszcze bardziej podekscytowany. Jak zwykle wszyscy poczują mój gniew - zapowiada Bolt.
Źródło: The Guardian
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
7mari
Zarejestrowany od: 473 dni
Ilość komentarzy: 2819
Oceny: +2724
Kibicuje:
Arsenal Londyn Olympique Marsylia Napoli Feyenoord Wisła Kraków Real Madryt Betis Sevilla Stany Zjednoczone
05.08.2016 / 11:26:42
ale będzie jak się kiedyś okaże że on też brał jakieś niedozwolone środki

zresztą w lekkoatletyce to powinno być na odwrót: oni powinni udowadniać że są czyści, w innym razie nie mają szans na start