betclic

Boniek: To jest moment chwały tych piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 08:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Zbigniew Boniek przed kamerami Polsatu skomentował mecz reprezentacji Polski z Irlandią, jak i całe eliminacje w wykonaniu naszego zespołu.

- Zagraliśmy dzisiaj świetny mecz, choć bardzo trudny. Zasłużyliśmy na wygraną, bo dopóki dało grać w piłkę byliśmy dużo lepsi. Później trzeba było się bronić i tu także spisaliśmy się dobrze - ocenił pojedynek z Irlandczykami prezes PZPN.

Boniek odniósł się także do całych kwalifikacji do Euro, stwierdził, że Polska zasłużyła na awans - To były świetne eliminacje. Od pierwszego meczu nie spadliśmy w grupie niżej niż na drugie miejsce. To pokazuje, że zasłużyliśmy na awans do mistrzostw Europy.

Prezes PZPN mówił także o zatrudnieniu Adama Nawałki w roli szkoleniowca oraz o roli wszystkich ludzi w sztabie selekcjonera - Podjąłem decyzję, którą uznałem za najlepszą i dziś zbieramy tego owoce. Jednak to nie tylko Adam wykonał świetną pracę, ale cały sztab - od kitmana, który dbał o sprzęt, przez kucharza do rzecznika prasowego. Ci wszyscy ludzie byli nowi i spisali się bardzo dobrze i pomogli w sukcesie.

Na koniec przed kamerami Polsatu wytłumaczył, dlaczego nie świętował sukcesu kadry z zawodnikami w szatni - To jest ich sukces, nie chciałem świętować z piłkarzami, bo to jest ich moment chwały.
Źródło: Polsat
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!