betclic

Boniek: W Grand Prix stawiam na Zmarzlika

Ostatnia aktualizacja: 13/05/16 19:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Grand Prix w Warszawie wygra Zmarzlik lub Pedersen - wyznał Zbigniew Boniek dla oficjalnej strony reprezentacji Polski.

- Będę na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix w Warszawie, bo zapowiada się wielkie widowisko. Zresztą piłka nożna i żużel to dyscypliny, które są w stanie zapełnić PGE Narodowy do ostatniego miejsca i dobrze - uważa szef PZPN i sympatyk żużla, który ma dwóch faworytów do zwycięstwa w turnieju.

- Będę ściskał kciuki za wszystkich Polaków, ale stawiam na Zmarzlika. Jest bardzo szybki na starcie, a to może być klucz do sukcesu. Nawet w Krsko, popełniając dziecinne błędy otarł się o półfinał. Jeżeli je wyeliminuje, to co dopiero będzie w Warszawie -argumentuje były zawodnik Romy i Juventusu.

- Podziwiam także logistykę Nickiego Pedersena. Pod tym względem jest najlepszy na świecie - stwierdził były opiekun polskiej kadry.

- Żużel to strasznie niebezpieczny sport. Najpierw trzeba mieć furę szczęścia, unikać kontuzji i dobrze jeździć. Dopiero wtedy można myśleć o mistrzostwie. Na pewno Bartek to materiał na mistrza - podsumował Boniek.

(za polskizuzel.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!