Boruc wpuścił pięć goli, fatalne błędy [video]

Ostatnia aktualizacja: 25/10/15 17:15, Komentarzy: 9

1
9

Piłkarze AFC Bournemouth z Arturem Borucem między słupkami przegrali wyraźnie u siebie z Tottenhamem Hotspur 1:5 (1:3) w niedzielnym spotkaniu 10. kolejki angielskiej Premier League.

Konfrontacja na Dean Court rozpoczęła się znakomicie dla gospodarzy bowiem już w pierwszej minucie prowadzenie beniaminkowi dał Matt Ritchie. Później jednak słabo dysponowanego polskiego bramkarza trzykrotnie zaskakiwał Harry Kane, a do siatki miejscowych trafiali także celnie Belg Moussa Dembele i Argentyńczyk Erik Lamela.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie "Koguty" awansowały na szóste miejsce w tabeli, natomiast "The Cherries" doznali szóstej porażki i są na siedemnastej pozycji w klasyfikacji.