betclic

Borysiuk: Pewność siebie w kadrze jest od początku

Ostatnia aktualizacja: 23/03/16 11:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jednym z piłkarzy Legii, którzy zostali powołani do reprezentacji Polski, jest Ariel Borysiuk. - W środę zagramy na stadionie, na którym wygraliśmy z Lechem. Wierzymy, że wynik będzie dla nas tak samo pozytywny! - mówi zawodnik w rozmowie z legia.com.

- Pewność siebie w tej kadrze jest od początku, zbudowały ją wyniki. Zdajemy sobie sprawę, że do Euro zostało coraz mniej czasu i musimy wycisnąć z tego tygodnia co się da. Przed nami dwa mecze, a każdy z nas liczy na minuty, w trakcie których będzie mógł się pokazać z jak najlepszej strony - stwierdził były piłkarz Lechii Gdańsk.

- Kilku chłopaków z kadry gratulowało nam nie tylko dobrego meczu, ale ogólnej dyspozycji w tym roku. Szczególnie zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w Legii, byli pod wrażeniem sposoby gry naszej drużyny i trzymają kciuki, żebyśmy utrzymali formę w pozostałej części sezonu - zapewnił zawodnik.

Borysiuk dodał również, że w tym sezonie on i jego koledzy odczuwają ogromną presję, jednak - jego zdaniem - ona nie przeszkadza.
- W tym sezonie presja jest ogromna, ale wydaje mi się, że ona nam w tym momencie pomaga, a nie przeszkadza. Jesteśmy bardzo zmotywowani, na boisko wychodzimy jak po swoje i to zdaje egzamin. Teraz pięciu z nas jest na zgrupowaniu reprezentacji i na tym się skupiamy, a od poniedziałku będziemy myśleć już tylko o przygotowaniach do pojedynku z gdańszczanami - podsumował reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!