betclic

Borysiuk: Spodziewamy się mocnych treningów

Ostatnia aktualizacja: 27/01/16 14:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Pomocnik Legii Warszawa, Ariel Borysiuk przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jest pełen entuzjazmu i nie może doczekać się następnej ligowej kolejki.

- Teraz znowu zaczynamy ciężką pracę, by jak najlepiej przygotować się do startu ligi, do którego zostało coraz mniej czasu. Spodziewamy się mocnych treningów, na których nie zabraknie także aspektów taktycznych. Jesteśmy dobrej myśli - powiedział jedenastokrotny reprezentant Polski cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Mam już 25 lat, więc nikt nie musi brać mnie pod swoje skrzydła, ale - podobnie jak na pierwszym obozie - w pokoju będę mieszkał z Kasprem Hamalainenem. Dobrze się dogadaliśmy, bo obaj jesteśmy nowi w drużynie. Nie musiałem się na nowo aklimatyzować, bo wróciłem do Warszawy, w której grałem już wcześniej - dodał.

Legia zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Podopieczni Stanisława Czerczesowa mają na swoim koncie 40 punktów, a do prowadzącego Piasta Gliwice tracą pięć "oczek". W następnej ligowej kolejce "Wojskowi" zmierzą się przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok. Mecz ten zostanie rozegrany 14 lutego o godz. 18:00.

Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!