betclic

Borysiuk szczęśliwy z "powtórnego debiutu"

Ostatnia aktualizacja: 22/02/16 11:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Fajnie jest znowu zagrać z "eLką" na piersi. Po kilku latach wróciłem i cieszę się, że mój ponowny debiut zakończył się zwycięstwem - mówił po wygranym pojedynku z Miedziowymi Ariel Borysiuk.

A jak nowy-stary piłkarz stołecznej ekipy ocenił ten mecz? - Zagłębie lepiej zaprezentowało się niż tydzień temu Jagiellonia grając u nas. Jest to jednak normalne, ponieważ "Miedzowi" grali na własnym boisku. Piłkarze byli mocno zmotywowani i zdeterminowani. Nasi rywale założyli wysoki pressing, dlatego nie zawsze mogliśmy swobodnie rozegrać piłkę, czy podać ją do Nikolicia - zauważył Borysiuk w rozmowie z Legia.Net.

- "Niko" jednak swoją robotę wykonał wzorowo, ponieważ asystował przy naszej drugiej bramce. Teraz czekamy na rywalizację z Ruchem. Będziemy grać na własnym obiekcie, więc wszystko zależy od nas - powiedział piłkarz.

Przypomnijmy, że Borysiuk trafił do stołecznego klubu latem 2007 roku z drużyny juniorów TOP-54 Biała Podlaska. Pierwszy występ w Ekstraklasie zanotował podczas meczu z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski, w lutym 2008 roku.

Legię opuścił zimą po rundzie jesiennej sezonu 2010/11, kiedy to odszedł do 1.FC Kaiserslautern. Następnie występował Wołdze Niżni Nowogród, a ostatnie 1,5 roku spędził w ekipie Lechii Gdańsk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela