betclic

Bramkarz Irlandii: Polska grupa? Dużo zwrotów akcji

Ostatnia aktualizacja: 06/09/15 08:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Reprezentacja Irlandii wygrała poprzednie eliminacyjne spotkanie z Gibraltarem 4:0, a w poniedziałek zmierzy się z Gruzją, która zrobiła im przysługę i wygrała ze Szkocją 1:0. Bramkarz Shay Given uważa, iż jego drużyna zrobi wszystko, żeby odnieść zwycięstwo w poniedziałkowym meczu pomiędzy tymi drużynami.

- Chcieliśmy, żeby ich pojedynek skończył się takim rezultatem, ale Gruzini przyjadą do Dublina z większą pewnością i wiarą w zwycięstwo - powiedział 39-latek cytowany przez portal "Four Four Two".

- My również mamy dużo pewności siebie po ostatniej wygranej. Mogliśmy strzelić nawet więcej bramek. Graliśmy dobrą piłkę i stworzyliśmy sobie kilka okazji, ale ten poniedziałkowy mecz będzie zupełnie inny. Gruzja prezentuje się dużo lepiej niż Gibraltar, więc to będzie dużo cięższy pojedynek. Jednak zagramy u siebie i potrzebujemy wygranej
- dodał.

- Po spotkaniu ze Szkocją mówiliśmy, że w naszej grupie będzie jeszcze kilka zwrotów akcji i piątek doskonale to pokazał - zakończył.

Dzięki wygranej nad Gibraltarem i porażce Szkocji z Gruzją, reprezentacja Irlandii wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli grupy D. Na czele znajdują się Niemcy, a tuż za nimi Polska, która traci do liderów dwa punkty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!