betclic

Bramkarz Lecha: Na pewno nie czuję się bohaterem

Ostatnia aktualizacja: 13/09/16 19:20, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek/Shutterstock

Cieszę się, że wygraliśmy z Ruchem. Szczególnie dlatego, że na mecz przyjechała moja rodzina ze Słowacji. Dziękuję chłopakom, że walczyli do końca – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie bramkarz Lecha Poznań, Matus Putnocky.

Były gracz MFK Ruzomberok w bieżącym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał cztery spotkania. Puścił w nich dwie bramki. Dwa razy schodził z boiska z czystym kontem. We wszystkich meczach na placu gry przebywał w pełnym wymiarze czasowym. 

Cieszę się, że wygraliśmy z Ruchem. Szczególnie dlatego, że na mecz przyjechała moja rodzina ze Słowacji. Dziękuję chłopakom, że walczyli do końca. Dzięki ich zaangażowaniu wygraliśmy i było to zwycięstwo zasłużone – przyznał 31-latek, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Bardzo się cieszę z dobrej reakcji kolegów. Po stracie bramki szybko się podnieśliśmy i zdobyliśmy dwie bramki – zaznaczył były golkiper Ruchu Chorzów.

Mam nadzieję, że będę jeszcze bronił karne Lechowi. Na pewno nie czuję się bohaterem. Szczęście przynieśli mi rodzice, bo pierwszy raz pojawili się w Poznaniu i oglądali mój mecz w nowym klubie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21385
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.09.2016 / 06:13:20
No właśnie po upadku trzeba umieć szybko się pozbierać.
Trampkarz
mitur
Zarejestrowany od: 638 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +3
Kibicuje:
Lech Poznań
13.09.2016 / 21:13:52
Grali z Pogonią Szczecin przecież...