betclic

Bramkarz Lechii: Chciałbym być dalej numerem jeden

Ostatnia aktualizacja: 11/08/16 07:23, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Jestem świadomy, że w poprzednich spotkaniach zdarzyły mi się błędy, ale o takich sprawach trzeba po prostu zapomnieć i skoncentrować się na tym, co czeka w przyszłości – przyznał tuż przed starciem z Koroną Kielce bramkarz Lechii Gdańsk, Vanja Milinković-Savić.

Niezwykle utalentowany serbski golkiper od początku sezonu jest podstawowym zawodnikiem Biało-Zielonych. W sumie rozegrał cztery spotkania, w których puścił cztery bramki. W jednym meczu zachował czyste konto. 

Moi rywale o miejsce w bramce to naprawdę klasowi zawodnicy, dlatego trzeba mieć się na baczności. Chciałbym być jednak dalej numerem jeden i będę mocno o to walczył – stwierdził Vanja Milinković-Savić, cytowany przez "lechia.pl".

Chciałbym w każdym meczu zachowywać czyste konto, ale nie zawsze zależy to tylko i wyłącznie od bramkarza. O tym, czy tracimy bramki decyduje postawa całej drużyny. Na pewno jednak mój pierwszy mecz „na zero” w tym sezonie w poprzedniej kolejce nastraja mnie optymistycznie – kontynuował.

Jestem świadomy, że w poprzednich spotkaniach zdarzyły mi się błędy, ale o takich sprawach trzeba po prostu zapomnieć i skoncentrować się na tym, co czeka w przyszłości. A tym jest obecnie piątkowe spotkanie, które mam nadzieję, że zakończy się naszym zwycięstwem – dodał były gracz Manchesteru United.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Voyton
Zarejestrowany od: 373 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +253
Kibicuje:
Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
13.08.2016 / 00:17:02
Jaki On niby utalentowany? To zwykly boiskowy pajac. On jest fatalny.

Tabela