betclic

Bramkarz Lechii: Wierzę w puchary

Ostatnia aktualizacja: 02/05/16 15:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (gracze Lechii podczas meczu z Lechem)

– Mamy dwa mecze u siebie. Wierzę, że na koniec sezonu to my będziemy cieszyć się z awansu do europejskich pucharów – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie podstawowy bramkarz Lechii Gdańsk, Vanja Milinković-Savić.

Po 34. kolejkach Lechiści zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej szóste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia sześć punktów. Na chwilę obecną do trzeciej Cracovii tracą cztery "oczka".

– Ostatnie mecze wyjazdowe nie do końca ułożyły się tak, jak sobie zakładaliśmy. Zdobyliśmy w nich tylko jeden punkt i musimy gonić czołówkę. Ale jeszcze nic straconego. Mamy dwa mecze u siebie. Wierzę, że na koniec sezonu to my będziemy cieszyć się z awansu do europejskich pucharów – powiedział 19-letni bramkarz, cytowany przez "lechia.pl".

Który mecz w barwach Biało-Zielonych wspominam najlepiej? Chyba ten ostatni z Lechem. Broniło mi się bardzo dobrze, a przy okazji szczęśliwie. Sam nie wiem, jak udało mi się odbić piłkę po uderzeniu z bliska Macieja Gajosa. To była instynktowna parada – zaznaczył młodzieżowy reprezentant Serbii.

Ale nie był to mój najlepszy występ w karierze. Podobne zaliczyłem w juniorskiej reprezentacji Serbii, a także Vojvodinie Nowy Sad. Ten najlepszy mecz ciągle przede mną – dodał niezwykle utalentowany golkiper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela