betclic

Bramkarz Piasta: Jesteśmy świadomi tego, co osiągnęliśmy

Ostatnia aktualizacja: 12/05/16 22:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jakub Szmatuła, bramkarz Piasta Gliwice, opowiadał o kończącym się sezonie, o tym czego dokonał jego klub i co jeszcze można zrobić.

- Wiele osób skazywało nas na porażkę - dochodziły do nas takie informacje, ale staraliśmy się tego w ogóle nie słuchać i nie czytać. Jak zespół wygrywa, to media się nad nim rozpływają, jak przegrywa - to można przeczytać naprawdę wiele komentarzy, które tak naprawdę tylko mieszają w głowach. Eksperci mają swoją pracę, a my mamy swoją. Przecież my również doskonale wiemy, kiedy zagraliśmy dobrze, a kiedy źle. Na Legii zagraliśmy źle, a w Chorzowie super i zdajemy sobie z tego sprawę. Jednakże zarówno mecz w Warszawie, jak i mecz w Chorzowie to już przeszłość - teraz musimy skupić się na Zagłębiu - zaznaczył golkiper cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Na pytanie o wicemistrzostwo i jak się z tym czują on oraz jego koledzy z zespołu, Jakub Szmatuła odpowiedział - Bardzo dobrze, to wielka sprawa. Wiadomo jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jesteśmy świadomi tego, co osiągnęliśmy i nikt tego już nam nie odbierze. A teraz możemy zrobić już tylko coś więcej.
Źródło: piast-gliwice.eu
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela