betclic

Bramkarz Pogoni: Nie ma ludzi niezastąpionych

Ostatnia aktualizacja: 30/03/16 20:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Pogoń Szczecin zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze w ramach 29. kolejki Ekstraklasy. Bramkarz "Portowców", Dawid Kudła przyznał, że jego zespół zamierza w tym spotkaniu zdobyć komplet punktów.

- Mam nadzieję, że do Zabrza pojedziemy pokazać dobrą piłkę i zaprezentujemy się przed dobrą publicznością, bo na pewno wielu fajnych ludzi przyjdzie, żeby obejrzeć spotkanie. Wierzę, że wywieziemy z Zabrza trzy punkty - powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Mamy problemy kadrowe, ale nie ma ludzi niezastąpionych i są osoby, które godnie zastąpią Jarka Fojuta i Kubę Czerwińskiego - dodał.

Kudła jest wychowankiem Górnika Zabrze, więc ten mecz będzie dla niego czymś wyjątkowym. Bramkarz "Portowców" przyznał, że temat tego starcia był poruszany przy świątecznym stole. - Piątkowe spotkanie było głównym tematem rozmów. Nie było to problemem, żeby o nim rozmawiać i wydaje mi się, że nie ma żadnej presji wywieranej przez rodzinę czy znajomych. My walczymy o trzy punkty. Jestem zawodnikiem Pogoni, gram dla niej i jestem z tego zadowolony - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela