betclic

Bramkarz Pogoni: Nie ma znaczenia czy gramy z liderem, czy z inną drużyną

Ostatnia aktualizacja: 16/02/16 18:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Trybex/Shutterstock

- Źle weszliśmy w mecz i można powiedzieć, że pierwszą połowę przespaliśmy. Nie kleiła się gra, mieliśmy swoje sytuacje, piłka nie chciała wpaść do bramki – powiedział po wygranym 3:2 (0:2) spotkaniu z Koroną Kielce bramkarz Pogoni Szczecin, Jakub Słowik. 

- Wygrywamy ważny mecz i trzy punktu zostają u nas. Bardzo się z tego cieszymy i uważam, że są to ważne trzy punkty w kontekście całego sezonu – przyznał były golkiper Jagiellonii Białystok, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- Skupiamy się na sobie, a nie na innych zespołach. Jedziemy zwarci i gotowi po korzystny wynik w Gliwicach. Nie ma znaczenia czy gramy z liderem, czy z inną drużyną. Nastawienie na mecz jest zawsze bojowe – kontynuował.

- Przed meczem na papierze to wszystko ładnie wygląda. Źle weszliśmy w mecz i można powiedzieć, że pierwszą połowę przespaliśmy. Nie kleiła się gra, mieliśmy swoje sytuacje, piłka nie chciała wpaść do bramki Korony. Ważne, że w drugiej połowie pokazaliśmy to na co nas stać i graliśmy tak, jak chcieliśmy zagrać od początku – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela