betclic

Bramkarz Wisły na testach w Manchesterze United

Ostatnia aktualizacja: 03/05/16 14:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

Bramkarz Wisły Kraków, Kacper Chorążka przejdzie testy w Manchesterze United – ogłoszono na stronie internetowej "Białej Gwiazdy". 17-latek będzie obserwowany przez trenerów angielskiego klubu przez tydzień.

– Testy w Anglii traktuję przede wszystkim jako przygodę i okazję do zdobywania nowych doświadczeń. Jestem w bardzo dobrych rękach trenera Artura Łaciaka. Mam również szansę, by trenować z pierwszą drużyną Wisły. Najchętniej zostałbym w Wiśle, żeby w perspektywie kilku sezonów powalczyć o miejsce w bramce pierwszego zespołu. Ale takiemu klubowi jak Manchester United po prostu się nie odmawia. Zaproszenie z Manchesteru traktuję jako wielką nobilitację, lecz wraz z rodzicami podchodzimy do tematu bardzo spokojnie. Jeżeli kluby dojdą do porozumienia to ewentualny transfer za granicę wchodzi oczywiście w grę, ale priorytetami są na razie nauka i stabilny rozwój
– powiedział zawodnik.

Reprezentant Polski U-16 w sierpniu 2014 roku podpisał z Wisłą swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Od lutego bieżącego roku trenuje z pierwszym zespołem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!