betclic

Bramkarz wraca do Legii

Ostatnia aktualizacja: 09/09/15 15:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Środa to dla piłkarzy Legii kolejny dzień przygotowań do meczu z Zagłębiem Lubin. Na zajęciach pojawiła się już spora część kadrowiczów – m.in. Tomasz Jodłowiec i Rafał Makowski. Na murawie zobaczyliśmy także Jakuba Szumskiego - informuje legia.net.

Bramkarz po trzech latach pobytu w Piaście Gliwice wraca do Warszawy by się odbudować i pokazać, że za wcześnie został skreślony. Piłkarz jest już po pierwszych rozmowach z władzami klubu i prawdopodobnie zwiąże się z Legią rocznym kontraktem.

„Szumi” razem z Dusanem Kuciakiem i Arkadiuszem Malarzem szybko rozpoczęli intensywne zajęcia pod okiem trenerów Krzysztofa Dowhania i Grzegorza Szamotulskiego. Pozostali legioniści pojawili się na murawie po chwili – jak zwykle jako pierwszy na boisku zameldował się Jakub Rzeźniczak. Po chwili do kapitana dołączyli koledzy – Łukasz Broź, Marek Saganowski, Pablo Dyego, Michał Kucharczyk, Arkadiusz Piech, Tomasz Jodłowiec, Mateusz Szwoch, Michał Pazdan, Guilherme, Nemanja Nikolić, Stojan Vranjes, Robert Bartczak, Rafał Makowski, Ivan Trickowski, Dominik Furman, Igor Lewczuk, Aleksandar Prijović, Tomasz Brzyski, Bartosz Bereszyński, Michał Kopczyński i Branimir Galić. Temu ostatniemu wciąż przyglądają się trenerzy sztabu pierwszego zespołu i wkrótce podejmą decyzję co do jego przyszłości.

Legioniści są w dobrych nastrojach i bojowo nastawieni. – Z Zagłębiem od razu trzeba zacząć bardzo dobrze, skoczyć na rywala, stłamsić go od pierwszych minut i oczywiście pewnie wygrać. Za dużo już punktów pogubiliśmy w lidze, trzeba zrobić wszystko by kolejne takie sytuacje nie miały miejsca – powiedział w rozmowie z serwisem Furman.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Maldini9
Zarejestrowany od: 1246 dni
Ilość komentarzy: 300
Oceny: +3266
Kibicuje:
Manchester United PSG Bayern Monachium AC Milan Włochy Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Porto Celtic Glasgow FC
09.09.2015 / 17:54:23
Jeszcze pokaże klasę

Tabela