betclic

Bramki z Ekstraklasy znów w TVP

Ostatnia aktualizacja: 20/02/16 12:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Shutterstock

Od 23. kolejki Ekstraklasy bramki i fragmenty meczów ligi polskiej będą mogli zobaczyć widzowie aż w pięćdziesięciu krajach. Wszystko za pośrednictwem TVP Info, które swoim zasięgiem obejmie Europę, północną Afrykę oraz Bliski Wschód.

Dzięki udzieleniu licencji przez Ekstraklasę SA i MP&Silva stacji TVP Info kibice będą mogli zobaczyć 5 minut materiału wideo z każdej kolejki najważniejszych piłkarskich rozgrywek w Polsce w programach: Echa Stadionów, Sportowa Sobota, Sportowa Niedziela oraz Sportowy Wieczór.

Bramki Nikolicia, asysty Mraza, wślizgi Głowackiego, parady Drągowskiego oraz największe futbolowe emocje dostępne będą poprzez platformy satelitarne m.in. w Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, we Włoszech, na Cyprze, w Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, ale również w Katarze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Od początku sezonu mecze Ekstraklasy rozgrywane w piątki, soboty i niedzielę można oglądać poza granicami Polski na żywo w kanale Dailymotion (Dailymotion.com/Ekstraklasa). Obecnie transmisje na okres testowy dostępne są bezpłatnie.

Ekstraklasa w TVP, Polsacie i TVN

Tzw. pakiet news access do rozgrywek Ekstraklasy jest ponadto w posiadaniu Telewizji Polsat i ITI Neovision. Dzięki temu fragmenty meczów Ekstraklasy wzbogacają serwisy informacyjne na antenach Polsatu i TVN.
Kibice Ekstraklasy mogą ponadto oglądać fragmenty meczów w TVP1, w magazynie GOL po głównym wydaniu Wiadomości w każdy wtorek oraz sobotę. W tym sezonie magazyn gromadzi średnią widownię na poziomie 2,3 mln osób.

(informacja prasowa)
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!